ART / Lithographs / Color serigraphy 13491279
nr 1349 1279
Lennart Rodhe
(1916-2005), Sverige
Lennart Rodhe (1916-2005), Sweden. "Gröna grenar". Signed, numbered 60/75, dated 1976, unframed. Sheet: 71x56 cm. Sheet: 106x79 cm,
COLOR SERIGRAPHY, "Gröna grenar". Signerad, numrerad 60/75, daterad 1976, oramat löst blad. Bladets mått: 71x56 cm. Bladets mått: 106x79 cm
1000
SEK 1300
Monday September 28 2020
at 19:09:15
25/9 12:17:51
1.200 kr
28/9 15:19:31
Lennart Rodhe
Read more about Lennart Rodhe